Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από την Τετάρτη 22 Ιουνίου μπορείτε να προσέρχεστε για την εγγραφή των παιδιών σας στην Α΄ τάξη και την επανεγγραφή τους στις υπόλοιπες τάξεις Β΄ και Γ΄.

Παρακαλούμε να έχετε μαζί σας διαθέσιμα στοιχεία επικοινωνίας (ονοματεπώνυμα κηδεμόνων, τηλέφωνα επικοινωνίας, διεύθυνση κατοικίας, e-mail επικοινωνίας) ή συμπληρωμένη μια υπεύθυνη δήλωση των στοιχείων του κηδεμόνα την οποία μπορείτε να βρείτε εδώ: Υπεύθυνη Δήλωση Κηδεμόνα, καθώς και τη συνδρομή για τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων.

Για την Α΄ Γυμνασίου είναι απαραίτητο το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή/μαθήτριας που μπορείτε να βρείτε εδώ: Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή.

Η εγγραφή των μαθητών και η γνωστοποίηση των στοιχείων επικοινωνίας από τους γονείς- κηδεμόνες μπορεί να γίνει και με ηλεκτρονικό τρόπο ακολουθώντας τις παρακάτω οδηγίες:

1. Συμπληρώνετε την Υπεύθυνη Δήλωση Κηδεμόνα και
2. Την αποστέλλετε στο e-mail μας: mail@5gym-veroias.ima.sch.gr