Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,

Μετά τις αρχαιρεσίες ανάδειξης νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, είναι τιμή μας να σας παρουσιάσουμε τη νέα σύνθεση του:

ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ EMAIL
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΖΙΝΑΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
6974-309497souraouri@yahoo.com
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ BΑΡΤΖΩΚΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΗΣΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ6974-480638
ΜΕΛΟΣ ΖΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ6982-481631

Με την ευκαιρία της παρουσίασής μας θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε τις προθέσεις και σκέψεις μας για την τρέχουσα σχολική χρονιά.

Σκοπός μας είναι η συνέχιση του εξαίσιου έργου του απερχόμενου Δ.Σ., το οποίο ευχαριστούμε θερμά για την αμέριστη βοήθειά του και ο εμπλουτισμός των δράσεων του Δ.Σ. με σκοπό την ανάπτυξη δημιουργικών σχολικών και εξωσχολικών δραστηριοτήτων των μαθητών του 5ου Γυμνασίου Βέροιας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που συμμετέχετε κάθε χρόνο με την ετήσια συνδρομή, καθώς αποτελεί τον μοναδικό οικονομικό πόρο για να λειτουργήσει σωστά ο Σύλλογος.

Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε ιδέα, πρόταση ή εθελοντική εργασία, που αποσκοπεί στη βελτίωση του περιβάλλοντος στο οποίο δραστηριοποιούνται τα παιδιά, στα παραπάνω στοιχεία επικοινωνίας.

Με εκτίμηση,

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων