Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 5ου Γυμνασίου Βέροιας

Βέροια,

19-02-2020

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,

Μετά τις αρχαιρεσίες ανάδειξης νέου Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, είναι τιμή μας να σας παρουσιάσουμε τη νέα σύνθεση του.

ΘΕΣΗ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ e-mail
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΖΙΩΡΗ 6937018922 lenaziori@yahoo.gr
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 6392629493
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΘΗΝΑ ΑΡΜΕΝΟΥ 6972206280
ΤΑΜΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑ 6946065856
ΜΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΕΛΙΝΗ 6936731381

Με την ευκαιρία της παρουσίασης μας θα θέλαμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας τις προθέσεις και σκέψεις μας για την παρούσα σχολική χρονιά.

Σκοπός μας είναι η συνέχιση του εξαίσιου έργου του απερχόμενου Δ.Σ., το οποίο ευχαριστούμε θερμά για την αμέριστη βοήθειά του και ο εμπλουτισμός των δράσεων του Δ.Σ. με σκοπό την ανάπτυξη δημιουργικών σχολικών και εξωσχολικών δραστηριοτήτων των παιδιών αλλά και των γονιών τους.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που συμμετέχετε κάθε χρόνο με την ετήσια συνδρομή, καθώς αποτελεί τον μοναδικό οικονομικό πόρο για να λειτουργήσει σωστά ο Σύλλογος.

Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε ιδέα, πρόταση ή εθελοντική εργασία, που αποσκοπεί στη βελτίωση του περιβάλλοντος στο οποίο δραστηριοποιούνται τα παιδιά, στα παραπάνω στοιχεία επικοινωνίας.

Με εκτίμηση,

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων &Κηδεμόνων