Το mail της καθηγήτριας της Τεχνολογίας, κ. Χοχλιούρου Θεοδώρας, είναι lohoteh@gmail.com .Τα παιδιά της Α Γυμνασίου, καθώς και οι ομάδες της Β και Γ Γυμνασίου μπορούν να  στείλουν τις εργασίες τους να τις διορθώσει και να  δώσει οδηγίες για την παρουσίασή τους. Τα παιδιά της Α τάξης μπορούν να βρουν στην ιστοσελίδα του σχολείου παραδείγματα από περσινές εργασίες. Τα παιδιά της Β και Γ τάξης θα πρέπει να έρθουν σε επαφή μεταξύ τους και στη συνέχεια να στείλουν την εργασία τους. Επιπλέον τα παιδιά της Γ που είχαν αρχίσει πείραμα στο σχολείο θα πρέπει να συνεννοηθούν μεταξύ τους να ξανακάνουν το πείραμα στα σπίτια τους και μετά να συνεχίσουν τη γραπτή τους εργασία. Από σήμερα μπορείτε να στείλετε τις εργασίες σας.

Ευχαριστούμε.
Κατηγορίες: Ενημέρωση