Αγαπητοί γονείς και μαθητές/μαθήτριες  σας ενημερώνουμε ότι στην η-τάξη ( Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο ) έχουν γίνει οι αναρτήσεις των επαναληπτικών μαθημάτων από τους διδάσκοντες/ουσες. Πληκτρολογώντας στην αναζήτηση η-τάξη συνδέεστε με τους κωδικούς σας στο sch.gr και επιλέγετε τα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν πατώντας “εγγραφή στο μάθημα”. Όταν ολοκληρωθεί η εγγραφή σας πατάτε ” επιστροφή” και βλέπετε τη λίστα των μαθημάτων στα οποία είστε εγγεγραμμένοι/ες. Ακολούθως, πατώντας πάνω στον τίτλο του μαθήματος μπορείτε να δείτε το υλικό που έχει αναρτηθεί από τον διδάσκοντα/διδάσκουσα του μαθήματος.

Για τα μαθήματα μέσω πλατφόρμας webex θα ενημερώνεστε μέσω mail.

Να ανατρέχετε συχνά και  στην ιστοσελίδα του σχολείου  μας για ενημέρωση.

Ο  Διευθυντής του σχολείου

Χρήστος Πούλος