Τα απολυτήρια του δημοτικού θα έρθουν στο γυμνάσιο μετά την έκδοση τους από τα δημοτικά ( 26-6-2020).

Επειδή όσο το σχολείο είναι βαθμολογικό κέντρο πανελλαδικών εξετάσεων  δεν επιτρέπεται η είσοδος  των γονέων /κηδεμόνων,   η εγγραφή των μαθητών στην Α΄ Γυμνασίου και η γνωστοποίηση των στοιχείων επικοινωνίας  από τους γονείς- κηδεμόνες  θα γίνεται με ηλεκτρονικό τρόπο ακολουθώντας τις  παρακάτω οδηγίες  :

1. Παρακαλείστε να συμπληρώσετε την υπεύθυνη  δήλωση ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΗΔΕΜΟΝΑ  και

2. Να τη στείλετε στο e-mail  μας : mail@5gym-veroias.ima.sch.gr

Για την παρουσία σας στο σχολείο τη νέα σχολική χρονιά  θα ενημερωθείτε με επιστολή  που θα δώσουμε στους μαθητές την ημέρα του αγιασμού.

Ο  Διευθυντής